تلخ

شیرین نمی شود


بیهوده کوه نکن!

/ 16 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیخ عیسی ابو زید

السلام علیک خسته نباشید انصافا " ! فرهاد که سراسر عمر خویش به باد داد شیرین به خسرو و بیلش ! به سوداگر مواد داد ------------------------------------- تو کتابای ما نوشته خشرو با بیل کوه می کند بعد عوض شد شد تیشه !

رامین

سلام ... از نوشته هات لذت بردم ... به خصوص این دوبیت پایینی از م. سرشک

رامین

سلام ((فکرهاي نامفهوم)) سال جديد را شروع کرده با شعر و کلي درد و دل و مطالبي راجع به چيزهايي که دوست دارد يا ندارد پس به ترتيب زير بخوان مرا به طراوت آن مايع گرم و مقدس به شيراز خوش آمديد راه رفتن با خدا خاوير باردم /پيرمردها / گدار / براردان کوئن/ من و ديگران شبهاي تمشکي من (اين يک داستان نيست) بدون شرح خون به پا خواهد شد تجربه گرايي از نوع خودم .... شما آزاديد به وبلاگ من سر بزنيد يا نزنيد . شما آزاديد که بخوانيد يا نخوانيد . شما آزاديد که نظر بدهيد يا ندهيد . تصميم با شماست و تنها شما مسئول تصميم خويش هستيد .... منتظر حضورت هستم / شاد باشي

گوگل

شما خيلي خوب شعر مي سراييد. ازين پس در صدر يافته هاي موتور جستجوي ما قرار خواهيد گرفت! هاهاهاهاها!

سایه

‌حوا شدم آدم تر از تو كس نبود مجنون نشو كسي براي تو ليلا نمي شود ......................... قشنگ بود... پايدار باشيد

مثلث

خوب است. براي بهتر شدن در مصرف ترشي صرفه جويي كنيد.

مهرداد فلاح

یادم همیشه بماند که روی زمین راه می روم .. .. .. شیرین همین صداست که می رود!

حمید طبسی

اوقات خوش آن بود که بادوست به سر رفت... درود بر شما... دیشب بخت مان یار شده بود تا ساعاتی را در باغ شاهزاده ی ماهان و آرامگاه حضرت شاه بگذرانیم...بارها یادتان کردیم... جایتان سبز بود...پذیرای سلام کیمیای عزیز و فرانک نازنین باشید و درودهای بی پایان مان را نثار هادی عزیزمان نمایید،بدرود!

خسرو

به نظر من اگه فرهاد قبل از دیدن شیرین چندبار تجربه جنسی با دیگران یا حتی با خود شیرین می داشت مطمئنا عاقلانه تر فکر می کرد . مسئله این است که ماجراهایی که از چنین ساختی برخوردار است اساسا بر امری ممتنع پایه گذاری می گردند . در ادب فارسی چه در داستان هایی با زمینه عرفان یا داستان هایی با زمینه عشق های کاملا زمینی - مثل همین فرهاد و شیرین - عاشق موضع خود را بر اساس امری ممتنع - رسیدن به معشوق - مشخص می کند . چنین امری یا او را به انفعال کامل می کشاند - مثلا در داستان های عطار - یا او را به فعالیتی غیر طبیعی وادار میسازد . نتیجه در هر دو نوع داستان مرگ عاشق ابله است .

حسام رمضان زاده

سلام. بسیار لذت بردم و استفاده کردم. با وبلاگ رباعی به روزم و منتظر... موفق باشید.